Сьогодні свято, 8 березня. Більшість жінок в Україні проведе його в бомбосховищах та підвалах. Ситуація на фронті залишається напруженою. Ворог продовжує наступальну операцію проти України за підтримки авіації та з нанесенням ракетних ударів, зосереджуючи основні зусилля на виконанні наступних завдань: забезпечення сухопутного коридору між Кримом та континентальною частиною Російської Федерації; взяття під повний контроль міста Маріуполя; оточення з подальшим захопленням міста Києва, а також виходу на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.
Ворог там, де не в змозі захопити міста, бере їх в облогоу і нищить мирне населення не тільки градами та смерчами, але й голодом й холодом.
Маріуполь шости день знаходиться в повній облозі, заблокований. Люди, які залишились, чекають на гуманітарний коридор.
6.26. За ніч окупанти бомбардували Суми, влучивши у житлові будинки. В місті є загиблі і поранені. Під удар ворожої артилерії також потрапила Охтирка на Сумщині, бої за якую ведуться з перших днів війни.
У Житомирі і околицях окупанти завдали авіаударів по бронетанковому заводу, аеропорту та нафтобазі.
Українські війська на Харківщині та під Києвом збили три російські винищувачі, один гелікоптер і знищили "крилату" ракету.
6.19. Вчора ввечері в деяких містах Маріуполя з'явився зв'язок і світло. Завдяки цьому ми дізнались, що ситуаціяз продовольством складна. Запаси їжі закінчуються. З водою теж дуже не просто, проте міськводоканал все ж намагається доставляти воду цистернами. Правда, це вдається зробити не у всі райони. Люди допомагають один одному, діляться водою і їжею. І дуже, дуже чекають на гуманітарний коридор, бо виснажені постійними обстрілами.
6.15 Вчора ввчері російські окупанти звявили, що сьгодні, 8 березня, з 9 ранку нададуть гуманітарний коридор для мешканців Харкова, Маріуполя, Київа, Чернігова і Сум. Проте, наразі невідомо, наскільки можна довіряти цій інформації. Секаємо на офіційні заяви Києва і Краматорська.