Усі звикли, що холодильник – місце для зберігання продуктів. Проте у літню пору зберігання в умовах прохолоди потребує не тільки їжа, яка швидко псується. Крім того, деякі продукти, які ми зазвичай зберігаємо просто в кухонній шафці, набагато краще "почуватимуться" і зберігатимуть свої якості у холодильнику.
Косметику та парфуми дуже небажано зберігати у ванній кімнаті, в умовах підвищеної температури та вологості. Ці фактори збільшують ризики того, що хімічні сполуки у цих засобах можуть зруйнуватись. Це стосується туалетної води, кремів для обличчя, сонцезахисних засобів, лікувальної косметики тощо. Краще тримати їх на дверцятах в холодильнику, особливо під час літньої спеки.
Про те, що такий вид борошна краще зберігати у холодильнику, знають хіба тільки дуже обізнані господині. Насправді борошно, яке виробляється з цільних зерен пшениці, включно з висівками та зародками, дуже відрізняється від звичайного за своїми характеристиками. З часом через вміст вітамінів, корисних жирів та деяких інших речовин таке борошно гіркне. Запобігти цьому можуть низькі температури.
Зберігати борошно в холодильнику треба в герметичній тарі, щоб воно не вбирало запахи та вологу. Також, виймаючи його з холодильника, треба слідкувати, щоб на тарі не утворювався конденсат.
Мікрозелень стає все популярнішим продуктом для тих, хто піклується про своє здоров'я. Через те, що влітку вона дуже швидко в'яне, її слід тримати у холоді.
Крім того, краще зберігаються у прохолодних умовах квіти. Тому за можливістю букети слід ставити на ніч у холодильник, щоб вони довше зберігали свіжий вигляд.
Горіхи і фініки рекомендується зберігати у холодильнику, помістивши у скляну тару. Завдяки цьому їхній термін зберігання значно збільшується і вони довше будуть корисними.
Під впливом тепла кукурудза втрачає вологість, поступово в'яне та сохне, що впливає на її смакові якості. Через це її бажано зберігати в холодильнику, завернувши у поліетиленовий пакет. Лушпиння з неї також не потрібно обдирати – так вона зберігатиметься довше.